ERZ-V14D390
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
ERZ-V14D390
  • 1
Diameter : 14 mm
Voltage Rating AC : 25 VAC
Product Category : Varistors
Peak Surge Current : 2 kA
Surge Energy Rating : 11 J
Termination Style : Radial
Packaging : Bulk
Clamping Voltage : 77 V
Series : V
Varistor Voltage : 39 VDC
Voltage Rating DC : 31 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 7000 pF
Product : MOV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 25V 10A CLAMP