EZJ-Z0V800AA
Product Categories
Kailiyuan Electronic Technology (shenzhen) Co., Ltd.
Contact Now
EZJ-Z0V800AA
  • 1
Product Category : Varistors
Package / Case : 0402 (1005 metric)
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Series : EZJ-P
Varistor Voltage : 80 VDC
Voltage Rating DC : 18 VDC
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Capacitance : 2.1 pF
Product : MLV
Manufacturer : Panasonics
Description : Varistors 80V MULTILAYER VARISTOR